Dove Colour Care Hajbalzsam

Dimethicone Hajkondícionáló hatóanyag
Stearamidopropyl Dimethylamine Emulgeálószer
  • 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Ethylacetoacetate Ethylene Glycol Ketal

• Édes, gyümölcsös jegy, mely az almára és a körtére emlékeztet. Gyümölcsös-virágos illatkészítményekhez használják, hogy az illatkészítményt testessé és markánssá tegyék.

• Hexahydro-Methanoindenyl Propionate

• Gyümölcsös-virágos jegy, körtés és ánizsos jegyekkel, mely oldott állapotban a bazsalikomolajra emlékeztet.

• Ionone

• Ibolyás, piros gyümölcsös, fás illat, amely vastaggá és komfortossá teszi a fás, gyümölcsös és virágos illatkészítményeket.

• Linalyl Acetate

• Enyhe levendulaillat bergamott- és petitgrainjellegekkel. Ez az összetevő megtalálható különféle természetes olajokban, például a rózsafa és a hôfa olajában.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púderes és virágos ibolyaillat nősziromjegyekkel. Számos illatkészítménynek ad ibolyás-púderes hatást.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Gyümölcsös, virágos rózsaillat, melyet édes mézes jegyek emelnek ki még jobban. Ez az összetevő olyan virágos illatokban is megtalálható, mint a rózsa és a kamilla. Különféle gyümölcsös harmóniákhoz használható, hogy zamatossá tegye azok textúráját.

• Propylene Glycol

• Ezt az összetevőt más összetevők feloldásához használják.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémes, fehér virágos illat fehér csokoládés jeggyel.

• Tetrahydrolinalool

• Fűszernövényes, levendulás jegy, citrusos-virágos karakterrel. Olyan összetevőből nyerik ki, amely leginkább az illóolajokban fordul elő, például a rózsa, a menta, a tangerin és a levendula illóolajában.

• Verdyl Acetate

• Egy virágos, zöld növényes, gyümölcsös jegy, amelyet általánosan hasznának a virágos és fűszernövényes illatkészítményekben a sugárzó frissessége miatt.

Behentrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
Lactic acid pH-szabályozó anyag