TRESemmé Hydration Hemp sampon

Sodium Benzoate Tartósítószer
Citric Acid pH-szabályozó anyag
Glycol Distearate Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Carbomer Viszkozitás-szabályozó anyag
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
TEA-Dodecylbenzenesulfonate Emulgeálószer
TEA-Sulfate Emulzió-stabilizáló
Cocamide MEA Felületaktív anyag
Benzyl Alcohol Illatanyag
Disodium EDTA Tartósítószer
PEG-45M Hajkondícionáló hatóanyag
Coumarin Illatanyag
Alpha-Isomethyl Ionone Illatanyag
Cannabis Sativa Seed Oil Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
Hibiscus Sabdariffa Flower Extract Növényi összetevők

TRESemmé