Surf Iris & spring rose mosókapszula

Glycerin Viszkozitás-szabályozó anyag
MEA-Dodecylbenzenesulfonate Felületaktív anyag
Propylene glycol Hidrotróp anyag
Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.
Polyvinyl Alcohol Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Aziridine homopolymer ethoxylated Ülepedésgátló összetevő
Segít megakadályozni, hogy a szennyeződés annak eltávolítása után a mosóvízből visszakerüljön a megtisztított felületre.
  • 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

• Őrölt leveles illat. Az ebből az összetevőből származó zöld növényes karakter jó hatást kelt a citrusos, rusztikus, virágos készítményekben.

Illat: Zöld

• 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-Sec-Butylcyclohexanone

• Fodormentás illat kámforos háttérillattal. Hozzájárul az egyedi hűsítő hatáshoz, anélkül, hogy túlzottan mentássá válna.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• 4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate

• Összetett fás-körtés illat, amely feljavítja az illatkészítmények illatminőségét.

• Allyl Heptanoate

• Egy gyümölcsös jegy, amely az ananászra hasonlít, banánra emlékeztető árnyalatokkal. Nagyon jól használható olyan illatkészítményekben, amelyek egzotikus gyümölcsös karaktereket tartalmaznak.

• Camphor

• Jellegzetesen kámforos jegy. Ez az összetevő megtalálható a fahéjfában.

• Diphenyl Ether

• Zöld növényes-gerániumos, virágos jegy. Ezt az összetevőt olyan virágillatok előállításához használják, mint amilyen a jácint.

• Eucalyptus Globulus Leaf Oil

• Friss, kámforos jegy. Ezt az összetevőt az eukaliptuszlevelekből nyerik ki, melyeket gőzzel lepárolnak az eukaliptuszolaj kinyeréséhez.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Isobornyl Acetate

• A kámfor és a fenyő nagyon friss illata. Megtalálható olyan aromás olajokban, mint a vadkakukkfű-, a rozmaring- és az eukaliptuszolaj.

• Isolongifolanone

• Száraz, földes és átható pacsulis jegy, amelyet a parfümgyártásban a pacsuli előállítása során használnak kiváló hígítóanyagként.

• Lauraldehyde

• Frissen reszelt mandarinhéj-illatjegy. Ez az összetevő megtalálható a mandarinban és a narancsban.

• Linalyl Acetate

• Enyhe levendulaillat bergamott- és petitgrainjellegekkel. Ez az összetevő megtalálható különféle természetes olajokban, például a rózsafa és a hôfa olajában.

• Methyl Beta-Naphthyl Ether

• Narancsvirágos és púderes, mely hosszan tartó és testes hatást ad számos virágos illatkészítménynek.

• Octahydrocoumarin

• Egy édes, szalmaszerű illat vanília- és mandulavonásokkal. A tonkabab, a trópusi tonkafa magja illatának előállításához használható, mely hasonló a frissen vágott széna illatához.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Friss, zamatos, édes narancsillat, amely friss illatot kelt.

• Oxacyclohexadec-12-en-2-one, (12E)-

• Elegáns és markáns pézsmás jegy jellegzetes meleg és enyhén fás háttérjeggyel. Ideális tiszta, száraz, fás jegyekkel rendelkező pézsmaösszetételekhez, és átható virágos-gyümölcsös jellegekkel bíró összetételek hátterében.

• Pogostemon Cablin Leaf Oil

• Fás, földes, enyhén édes, füstös illata van. A pacsulibokor leveleinek gőzlepárlásával állítják elő. Egyedi illata van a meleg, összetett, hosszan tartó jellemzői miatt.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémes, fehér virágos illat fehér csokoládés jeggyel.

• Trichloromethyl Phenyl Carbinyl Acetate

• Balzsamos és púderes rózsaillat.

• Undecanal

• Citrushéjas jegy. Ez az összetevő megtalálható a vérnarancsban, a korianderlevélben és a vadkakukkfűben.

• Verdyl Acetate

• Egy virágos, zöld növényes, gyümölcsös jegy, amelyet általánosan hasznának a virágos és fűszernövényes illatkészítményekben a sugárzó frissessége miatt.

Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Kelátképző anyag
Polypropylene Terephthalate/Polyoxyethylene terephthalate Szuszpenzióképző anyag
Segít a szilárd részecskéket külön és egyenletesen elosztva tartani a termékben.
MEA-Sulfate Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
Hydrogenated Starch Hydrolysate Enzimstabilizáló
Meghosszabbítja az enzim élettartamát a folyékony mosószerben.
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Potassium Sulfite Antioxidáns
Segít gátolni a termékben az oxigén hatására végbemenő reakciókat, amelyek a termék megromlását okozhatják.
Ethanolamine Oldószer
Subtilisin Enzim
Javítja a termék tisztító hatását, hogy alacsonyabb hőmérsékleten segítsen eltávolítani az olyan foltokat, mint a zsír, a tojás vagy a vér.
Glycol Oldószer
Peptides, salts, sugars from fermentation (process) Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
Geraniol Illatanyag
Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate Optikai fényesítő
Fényesebbé teszi a felületet, ahol a terméket használják.
Talc Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Sodium Lauryl Sulfate Felületaktív anyag
Polymeric Pink Colourant Színezőanyag
Polymeric Red Colourant Színezőanyag
Denatonium Benzoate Denaturálószer
Megváltoztatja a termék ízét, hogy megakadályozza a lenyelését. Jellemzően alkoholtartalmú termékekben használják.
Polymeric Blue Colourant Színezőanyag
Disubstituted Alaninamide Stabilizáló anyag
Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.