Surf Hawaiian Dream & Coconut mosókapszula

Hozzávalók

Glycerin (Viszkozitás-szabályozó anyag)

C12-15 Pareth-7 (Felületaktív anyag)

MEA-Hydrogenated Cocoate (Felületaktív anyag)

Aqua (Oldószer)

MEA-Dodecylbenzenesulfonate (Felületaktív anyag)

Propylene Glycol (Hidrotróp anyag)

Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.

Aziridine homopolymer ethoxylated (Ülepedésgátló összetevő)

Segít megakadályozni, hogy a szennyeződés annak eltávolítása után a mosóvízből visszakerüljön a megtisztított felületre.

Parfum (Illatanyag)

Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate (Kelátképző anyag)

Polypropylene Terephthalate/Polyoxyethylene terephthalate (Szuszpenzióképző anyag)

Segít a szilárd részecskéket külön és egyenletesen elosztva tartani a termékben.

MEA-Sulfate (Gyártási melléktermék)

A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.

Potassium Sulfite (Antioxidáns)

Segít gátolni a termékben az oxigén hatására végbemenő reakciókat, amelyek a termék megromlását okozhatják.

Ethanolamine (Oldószer)

Styrene/Acrylates Copolymer (Opálosító anyag)

A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.

Benzyl Salicylate (Illatanyag)

Subtilisin (Enzim)

Javítja a termék tisztító hatását, hogy alacsonyabb hőmérsékleten segítsen eltávolítani az olyan foltokat, mint a zsír, a tojás vagy a vér.

Coumarin (Illatanyag)

Hexyl Cinnamal (Illatanyag)

Peptides, salts, sugars from fermentation (process) (Gyártási melléktermék)

A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.

Glycol (Oldószer)

Potassium Cocoate (Felületaktív anyag)

Polyoxymethylene Melamine Urea (Duzzasztó anyag)

Hígító. A pontosabb adagolás érdekében hígítja a szilárd vagy folyékony halmazállapotú anyagokat.

Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate (Optikai fényesítő)

Fényesebbé teszi a felületet, ahol a terméket használják.

Polymeric Pink Colourant (Színezőanyag)

Polymeric Red Colourant (Színezőanyag)

Ethylene/MA Copolymer (Szuszpenzióképző anyag)

Sodium Lauryl Sulfate (Felületaktív anyag)

Sodium Chloride (Viszkozitás-szabályozó anyag)

Disubstituted Alaninamide (Stabilizáló anyag)

Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.

Tamarindus Indica Seed Gum

Nincs szószedet

Polymeric Blue Colourant (Színezőanyag)

Tetrasodium EDTA (Kelátképző anyag)