Surf Coconut Splash Mosógél 05/2020 - 05/2021

Sodium Chloride Viszkozitás-szabályozó anyag
Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Kelátképző anyag
Aziridine homopolymer ethoxylated Ülepedésgátló összetevő
Segít megakadályozni, hogy a szennyeződés annak eltávolítása után a mosóvízből visszakerüljön a megtisztított felületre.
Triethanolamine Oldószer
Acrylates Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Sodium Sulfate Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
1,4-Benzenedicarboxylic acid, 1,4-dimethyl ester, polymer:1, Ülepedésgátló összetevő
Propylene Glycol Hidrotróp anyag
Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.
Benzyl Salicylate Illatanyag
Coumarin Illatanyag
Glycerin Viszkozitás-szabályozó anyag
Subtilisin Enzim
Javítja a termék tisztító hatását, hogy alacsonyabb hőmérsékleten segítsen eltávolítani az olyan foltokat, mint a zsír, a tojás vagy a vér.
Methylisothiazolinone Tartósítószer
Peptides, salts, sugars from fermentation (process) Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
Sodium Lauryl Sulfate Felületaktív anyag
Octylisothiazolinone Tartósítószer
Dimethicone Habzásgátló összetevő
Megakadályozza a túlzott hab- és buborékképződést a termék használata során.
Cellulose Gum Emulzió-stabilizáló
Disubstituted Alaninamide Stabilizáló anyag
Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.
Hydrogenated Vegetable Glyceride Emulgeálószer
Lauric Acid Felületaktív anyag