Omo Intensive Leuchtkraft Folyékony mosószer

Sodium Chloride Viszkozitás-szabályozó anyag

Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Kelátképző anyag

Aziridine homopolymer ethoxylated Ülepedésgátló összetevő
Segít megakadályozni, hogy a szennyeződés annak eltávolítása után a mosóvízből visszakerüljön a megtisztított felületre.
Triethanolamine Oldószer

Acrylates Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag

Sodium Sulfate Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
1,4-Benzenedicarboxylic acid, 1,4-dimethyl ester, polymer:1, Ülepedésgátló összetevő
Propylene Glycol Hidrotróp anyag

Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.

Glycerin Viszkozitás-szabályozó anyag

DASC-4 Optikai fényesítő
Fényesebbé teszi a felületet, ahol a terméket használják.
Citronellol Illatanyag

Subtilisin Enzim

Javítja a termék tisztító hatását, hogy alacsonyabb hőmérsékleten segítsen eltávolítani az olyan foltokat, mint a zsír, a tojás vagy a vér.

Methylisothiazolinone Tartósítószer

Peptides, salts, sugars from fermentation (process) Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
Octylisothiazolinone Tartósítószer

Polymeric Blue Colourant Színezőanyag
Sodium Lauryl Sulfate Felületaktív anyag

Dimethicone Habzásgátló összetevő
Megakadályozza a túlzott hab- és buborékképződést a termék használata során.
Polymeric Violet Colourant Színezőanyag
Cellulose Gum Emulzió-stabilizáló
Disubstituted Alaninamide Stabilizáló anyag

Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.

Hydrogenated Vegetable Glyceride Emulgeálószer

Lauric Acid Felületaktív anyag

Magnesium Chloride Stabilizáló anyag

Magnesium Nitrate Stabilizáló anyag

Polyvinyl Alcohol Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Steareth-20 Emulgeálószer

Xanthan Gum