Omo Brilliant Color folyékony mosószer színes ruhákhoz 02/2018 - 05/2020

Acrylates Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag

Sodium Hydrogenated Cocoate Felületaktív anyag

Sodium sulfate Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
Propylene glycol Hidrotróp anyag

Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.

Sorbitol Enzimstabilizáló
Meghosszabbítja az enzim élettartamát a folyékony mosószerben.
Benzisothiazolinone Tartósítószer

Citronellol Illatanyag

Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate Optikai fényesítő
Fényesebbé teszi a felületet, ahol a terméket használják.
Peptides, salts, sugars from fermentation (process) Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
Subtilisin Enzim

Javítja a termék tisztító hatását, hogy alacsonyabb hőmérsékleten segítsen eltávolítani az olyan foltokat, mint a zsír, a tojás vagy a vér.

Dimethicone Habzásgátló összetevő
Megakadályozza a túlzott hab- és buborékképződést a termék használata során.
Amylase Enzim

CI 42051 Színezőanyag
Disubstituted Alaninamide Stabilizáló anyag

Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.

Hydrogenated Vegetable Glyceride Emulgeálószer

Steareth-20 Emulgeálószer

Mannanase Enzim

Cellulose Gum Emulzió-stabilizáló
Polyvinyl Alcohol Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.