Gabi Naturals Fürdető

Coco-Glucoside Felületaktív anyag

Sodium benzoate Tartósítószer

Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Citric acid pH-szabályozó anyag

Polyquaternium-6 Filmbevonat-képző anyag
Alkalmazása segít a sima, egyenletes lefedettség elérésében.

• Alpha-Terpineol

• Virágos, orgonás, citrusos illat.

• Anisaldehyde

• Édes és púderes mandulás jegy. Gyakran használják virágos jegyeket tartalmazó kompozícióknál egy leheletnyi púderesség hozzáadásához.

• Dimethylbenzyl Carbinyl Acetate

• Egyedülálló szilvás jegy, rózsás és jázminos illattal. Frissé tesz és megemel szinte minden virágos illatot. Az illatkészítményeknek damaszkuszi rózsás jelleget is ad.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• p-Menthan-7-ol

• Friss, tiszta és krémes virágillat, amely a magnóliára és a gyöngyvirágra emlékeztet.

Sodium lactate Pufferáló anyag
Fenntartja a sav-lúg egyensúlyt a termékben.
PEG-120 Methyl Glucose Dioleate Felületaktív anyag

Propylene glycol Nedvesítő anyag

Prunus Amygdalus Dulcis Oil Növényi összetevők

Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.

Sodium Lauryl Sulfate Felületaktív anyag

Trideceth-7 Emulgeálószer