Gabi Lanolinos Krém

Paraffinum Liquidum Bőrkondícionáló anyag

Petrolatum Bőrvédő anyag
Átmenetileg segít védeni a bőrt a kisebb vágások, horzsolások, égési sérülések vagy irritáció ellen.
Dimethicone Bőrkondícionáló anyag

Cera Microcristallina Emulzió-stabilizáló
Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate Bőrkondícionáló anyag

Glyceryl Oleate Emulgeálószer

Sorbitan Sesquioleate Emulgeálószer

Zinc Sulfate Stabilizáló anyag

Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.

• Alpha-Terpineol

• Virágos, orgonás, citrusos illat.

• Anisaldehyde

• Édes és púderes mandulás jegy. Gyakran használják virágos jegyeket tartalmazó kompozícióknál egy leheletnyi púderesség hozzáadásához.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• P-Menthanyl Acetate

• Fenyős, citrusos, fás, levendulás illat. Ez az összetevő megtalálható fenyőolajban.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• Phenethyl Cinnamate

• Édes, balzsamos, vaníliás aroma. Főként virágos-keleties illatokhoz használják.

• Verdyl Acetate

• Egy virágos, zöld növényes, gyümölcsös jegy, amelyet általánosan hasznának a virágos és fűszernövényes illatkészítményekben a sugárzó frissessége miatt.

• p-Menthan-7-ol

• Friss, tiszta és krémes virágillat, amely a magnóliára és a gyöngyvirágra emlékeztet.

Hydrogenated Castor Oil Viszkozitásszabályozó adalék

Ozokerite Emulzió-stabilizáló
Glyceryl Isostearate Emulgeálószer

Polyglyceryl-3 Oleate Emulgeálószer

Aluminum Stearates Emulzió-stabilizáló
Lanolin Bőrkondícionáló anyag

Propylene glycol Nedvesítő anyag

Bisabolol Bőrkondícionáló anyag

Chamomilla Recutita Flower Extract Bőrkondícionáló anyag

Maltodextrin Bőrkondícionáló anyag

BHA
Silica Csomósodásgátló összetevő
Segít megakadályozni a csomók kialakulását a termékben.
Citric acid pH-szabályozó anyag