Gabi Fürdető és Sampon 2 in 1

Caprylyl Glycol Tartósítószer

Lauric Acid Felületaktív anyag

• Alpha-Terpineol

• Virágos, orgonás, citrusos illat.

• Anisaldehyde

• Édes és púderes mandulás jegy. Gyakran használják virágos jegyeket tartalmazó kompozícióknál egy leheletnyi púderesség hozzáadásához.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• p-Menthan-7-ol

• Friss, tiszta és krémes virágillat, amely a magnóliára és a gyöngyvirágra emlékeztet.

Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag

Coconut Acid Felületaktív anyag