Dove Volume Lift Sampon 02/2018 - 05/2021

• 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Friss, sugárzó, pikáns illat. A narancshéjat az édes narancs (citrus sinensis L.) terméséből vonják ki.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Gyümölcsös, virágos rózsaillat, melyet édes mézes jegyek emelnek ki még jobban. Ez az összetevő olyan virágos illatokban is megtalálható, mint a rózsa és a kamilla. Különféle gyümölcsös harmóniákhoz használható, hogy zamatossá tegye azok textúráját.

• Trimethyl-1-Cyclohexenylbutan-2-One

• A nőszirom, a cédrusfa és piros bogyós gyümölcsök jegyeinek ötvözete. Ez az összetevő megtalálható az őszibarackban és a málnában.

Sodium benzoate Tartósítószer
Dimethiconol Hajkondícionáló hatóanyag
Gluconolactone Hajkondícionáló hatóanyag
Citric acid pH-szabályozó anyag
TEA-Dodecylbenzenesulfonate Emulgeálószer
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
Sodium sulfate Viszkozitás-szabályozó anyag
Trehalose Nedvesítő anyag
Disodium EDTA Kelátképző anyag
Laureth-23 Felületaktív anyag
Benzophenone-4 UV-elnyelő
Megakadályozza, hogy az UV-sugárzás kárt tegyen a termékben.
Amyl Cinnamal Illatanyag
Benzyl Salicylate Illatanyag