Dove Purely Pampering Krémtusfürdő Pisztáciakrémmel és magnóliával 08/2017 - 08/2020

Sodium Lauroyl Glycinate Felületaktív anyag
Sodium Lauroyl Isethionate Felületaktív anyag
Lauric Acid Emulzió-stabilizáló
  • 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

• Őrölt leveles illat. Az ebből az összetevőből származó zöld növényes karakter jó hatást kelt a citrusos, rusztikus, virágos készítményekben.

• 3-Methyl-5-(2,2,3-Trimethyl-3-Cyclopentenyl)Pent-4-en-2-ol

• Szantálfás, tejes, virágos jegy, amely testességet és eleganciát ad a fás jegyeknek.

• Allyl Caproate

• Az ananász édes és cukros jegye egy leheletnyi zöld növényes hatással. Gyakran használják az ananász, az őszibarack és a sárgabarack illatának előállításához a parfümgyártásban.

• Alpha,3,3-Trimethylcyclohexylmethyl Formate

• Fás, fenyős illat jellegzetes almás jeggyel, melyet néha a tengerpartra emlékeztetőként írnak le.

• Beta-Pinenes

• Egy fenyős, lime-os, fás illat. Ez az összetevő megtalálható a fenyőolajokban, a babérlevél-, a szerecsendió- és a korianderolajban.

• Butyl Butyrolactate

• Vajas, krémszerű jegy, melyet az illatkészítményekben tejes tónusok létrehozásához használnak. Ez az összetevő megtalálható a friss almában és a narancshéjolajban.

• Cis-3-Hexenyl Acetate

• Egy zöld növényes jegy, amelyet friss körtés és epres jellegek emelnek meg. A fejjegye frissebbé teszi a kifinomult virág- és gyümölcsillatjegyeket.

• Cis-3-Hexenyl Methyl Carbonate

• Friss, zöld növényes, füves illat gyümölcsös körtés karakterrel. Ibolyás, zöld növényes illatot kelt.

• Cuminol

• Édes-aromás, enyhén fűszeres és köményszerű illat, amelyet az általa keltett meleg, fűszernövényes, fűszeres hatás miatt használnak. Olyan virágos jegyek előállításához is használható, mint a mimóza és a kasszia.

Illat: Fűszeres

• Decyl Acetate

• Körtés jeggyel kísért gyantás és szappanos illat.

• Delta-Damascone

• Egy gyümölcsös, almás, rózsás, földes illat. Ez az összetevő nagyon hasznos a rózsaillatok előállításában.

• Ethyl Beta-Naphthyl Ether

• Narancsvirág- és szőlőtónusokkal átitatott édes jegy. Ezt az összetevőt leginkább virágos és gyümölcsös típusú illatkészítmény-típusokban használják.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Linalyl Acetate

• Enyhe levendulaillat bergamott- és petitgrainjellegekkel. Ez az összetevő megtalálható különféle természetes olajokban, például a rózsafa és a hôfa olajában.

• Methylenedioxyphenyl Methylpropanal

• Zöld növényes, virágos illat. Nagyon friss hatásúvá teszi az illatkészítményeket; az illata a görögdinnyére emlékeztet.

• Pentamethylcyclopent-3-Ene-Butanol

• Egy fás illat. Ezzel az összetevővel szantálfás karaktert adnak az illatkészítményekhez.

• Prenyl Acetate

• Gyümölcsös, zöld növényes-körtés jegyek valamennyi virágos vonással. Élénkítő fejjegy, amely frissességet ad a gyümölcsös és levendulás illatkompozíciókhoz.

Carbomer Szerkezetalkotó anyag
Formát és alakot ad a terméknek.
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Stearic Acid Emulzió-stabilizáló
Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag
PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate Viszkozitás-szabályozó anyag
DMDM Hydantoin Tartósítószer
PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide Viszkozitás-szabályozó anyag
BHT Antioxidáns
Segít gátolni a termékben az oxigén hatására végbemenő reakciókat, amelyek a termék megromlását okozhatják.
Coco-Glucoside Felületaktív anyag
Sodium Isethionate Felületaktív anyag
Benzyl Salicylate Illatanyag
Sodium benzoate Tartósítószer
Coumarin Illatanyag
Tetrasodium EDTA Kelátképző anyag
Butylene Glycol Oldószer
Citronellol Illatanyag
Iodopropynyl Butylcarbamate Tartósítószer
Propylene glycol Oldószer
Zinc Oxide Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Benzoic acid Tartósítószer
Citric acid pH-szabályozó anyag
Propanediol Oldószer
Sorbitol Nedvesítő anyag
Pistacia Vera Seed Extract Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
CI 19140 Színezőanyag
Magnolia Liliflora Flower Extract Bőrkondícionáló anyag