Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Folyékony szappan 06/2020 - 04/2022

Hozzávalók

Aqua (Oldószer)

Sodium Laureth Sulfate (Felületaktív anyag)

Glycerin (Bőrkondícionáló anyag)

Cocamidopropyl Betaine (Felületaktív anyag)

Sodium Chloride (Viszkozitás-szabályozó anyag)

Sodium Benzoate

Nincs szószedet

Parfum (Illatanyag)

Glycol Distearate (Opálosító anyag)

A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.

Citric Acid (pH-szabályozó anyag)

Laureth-4 (Felületaktív anyag)

Cocos Nucifera Oil (Növényi összetevők)

Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.

Coumarin (Illatanyag)

Lactic Acid (pH-szabályozó anyag)

Prunus Amygdalus Dulcis Oil (Növényi összetevők)

CI 17200 (Színezőanyag)