• Mi van a termékeinkben?

Dove Nourishing Secrets Limited Edition Soothing Summer Ritual Krémtusfürdő 06/2021 - 04/2022

Sodium Lauroyl Glycinate Felületaktív anyag
Sodium Lauroyl Isethionate Felületaktív anyag
Sodium Chloride Viszkozitás-szabályozó anyag
Lauric Acid Felületaktív anyag
Glycerin Bőrkondícionáló anyag
Sodium Benzoate Tartósítószer
Carbomer Szerkezetalkotó anyag
Formát és alakot ad a terméknek.
PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate Viszkozitás-szabályozó anyag
Sodium Hydroxide pH-szabályozó anyag
Stearic Acid Bőrkondícionáló anyag
PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide Viszkozitás-szabályozó anyag
Capryloyl Glycine Felületaktív anyag
Undecylenoyl Glycine Felületaktív anyag
Palmitic Acid Bőrkondícionáló anyag
Sodium Isethionate Felületaktív anyag
Tetrasodium EDTA Kelátképző anyag
Caprylic Acid Felületaktív anyag
Capric Acid Felületaktív anyag
Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
Citric Acid pH-szabályozó anyag
CI 19140 Színezőanyag