Dove Nourishing Secrets Limited Edition Soothing Summer Ritual Krémtusfürdő 06/2021 - 04/2022

Hozzávalók

Aqua (Oldószer)

Sodium Lauroyl Glycinate (Felületaktív anyag)

Cocamidopropyl Betaine (Felületaktív anyag)

Sodium Lauroyl Isethionate (Felületaktív anyag)

Sodium Chloride (Viszkozitás-szabályozó anyag)

Lauric Acid (Felületaktív anyag)

Glycerin (Bőrkondícionáló anyag)

Parfum (Illatanyag)

Sodium Benzoate (Tartósítószer)

Carbomer (Szerkezetalkotó anyag)

Formát és alakot ad a terméknek.

PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate (Viszkozitás-szabályozó anyag)

Sodium Hydroxide (pH-szabályozó anyag)

Stearic Acid (Bőrkondícionáló anyag)

PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide (Viszkozitás-szabályozó anyag)

Capryloyl Glycine (Felületaktív anyag)

Undecylenoyl Glycine (Felületaktív anyag)

Linalool (Illatanyag)

Palmitic Acid (Bőrkondícionáló anyag)

Sodium Isethionate (Felületaktív anyag)

Tetrasodium EDTA (Kelátképző anyag)

Limonene (Illatanyag)

Caprylic Acid (Felületaktív anyag)

Capric Acid (Felületaktív anyag)

Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder (Növényi összetevők)

Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.

Citric Acid (pH-szabályozó anyag)

CI 17200 (Színezőanyag)

CI 19140 (Színezőanyag)

CI 42090 (Színezőanyag)