Dove Nourishing Oil Care Hajbalzsam 02/2018 - 07/2021

Stearamidopropyl Dimethylamine Emulgeálószer
Behentrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
  • 1-Methyl-4-(4-Methyl-3-Pentenyl)Cyclohex-3-Ene-1-Carbaldehyde

• Aldehides, zöld növényes illat.

• 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Cyclamen Aldehyde

• Virágos, zöld növényes jegy, amely a ciklámenre és a gyöngyvirágra emlékeztet. A virágszirmok frissességét adja a ciklámen-, a lonc- és a gyöngyvirág-illatanyagokhoz.

• Dimethyl Phenethyl Butyrate

• Édes és érett szilvaillat, melyet gyakran használnak fel az érett szilva karakterének létrehozásához.

• Dimethylbenzyl Carbinyl Acetate

• Egyedülálló szilvás jegy, rózsás és jázminos illattal. Frissé tesz és megemel szinte minden virágos illatot. Az illatkészítményeknek damaszkuszi rózsás jelleget is ad.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Élénk szantálfaillat, rózsás jelleggel. Főként szantálfás jegyekhez, fás és keleties illatkészítményekhez használják.

• Ethylacetoacetate Ethylene Glycol Ketal

• Édes, gyümölcsös jegy, mely az almára és a körtére emlékeztet. Gyümölcsös-virágos illatkészítményekhez használják, hogy az illatkészítményt testessé és markánssá tegyék.

• Ethylene Dodecanedioate

• Lágy és kifinomult pézsma piros gyümölcsös jellegekkel, mellyel tiszta és lágy illat adható az illatkészítményeknek.

• Gamma-Undecalactone

• Tejes és édes őszibarackillat. Ez az összetevő megtalálható az almában, a málnában, az őszibarackban és a sárgabarackban.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• Hexahydro-Methanoindenyl Propionate

• Gyümölcsös-virágos jegy, körtés és ánizsos jegyekkel, mely oldott állapotban a bazsalikomolajra emlékeztet.

• Hexyl Acetate

• Zamatos és nagyon texturált körtejegy. Ez az összetevő számos gyümölcsben megtalálható, például az almában, a körtében és a szilvában.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púderes és virágos ibolyaillat nősziromjegyekkel. Számos illatkészítménynek ad ibolyás-púderes hatást.

• Oxacyclohexadec-12-en-2-one, (12E)-

• Elegáns és markáns pézsmás jegy jellegzetes meleg és enyhén fás háttérjeggyel. Ideális tiszta, száraz, fás jegyekkel rendelkező pézsmaösszetételekhez, és átható virágos-gyümölcsös jellegekkel bíró összetételek hátterében.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Gyümölcsös, virágos rózsaillat, melyet édes mézes jegyek emelnek ki még jobban. Ez az összetevő olyan virágos illatokban is megtalálható, mint a rózsa és a kamilla. Különféle gyümölcsös harmóniákhoz használható, hogy zamatossá tegye azok textúráját.

• Propylene Glycol

• Ezt az összetevőt más összetevők feloldásához használják.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémes, fehér virágos illat fehér csokoládés jeggyel.

• Triethyl Citrate

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

• Verdyl Acetate

• Egy virágos, zöld növényes, gyümölcsös jegy, amelyet általánosan hasznának a virágos és fűszernövényes illatkészítményekben a sugárzó frissessége miatt.

Lactic acid pH-szabályozó anyag
Dipropylene Glycol Oldószer