Dove Men+Care Thickening Sampon

• 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• Acetylcedrene

• Meleg, fás illat. Hosszan tartó cédrusfás karaktert tud adni az illatkészítményekhez.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Friss, sugárzó, pikáns illat. A narancshéjat az édes narancs (citrus sinensis L.) terméséből vonják ki.

• Hexahydro-Methanoindenyl Propionate

• Gyümölcsös-virágos jegy, körtés és ánizsos jegyekkel, mely oldott állapotban a bazsalikomolajra emlékeztet.

• Linalyl Acetate

• Enyhe levendulaillat bergamott- és petitgrainjellegekkel. Ez az összetevő megtalálható különféle természetes olajokban, például a rózsafa és a hôfa olajában.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Friss, zamatos, édes narancsillat, amely friss illatot kelt.

Glycol Distearate Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Carbomer Viszkozitás-szabályozó anyag
Dimethiconol Hajkondícionáló hatóanyag
Segít fényessé, csillogóvá tenni a hajat, javítja a textúráját.
Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag
DMDM Hydantoin Tartósítószer
Citric acid pH-szabályozó anyag
Cocamide MEA Felületaktív anyag
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
Segít fényessé, csillogóvá tenni a hajat, javítja a textúráját.
Disodium EDTA Kelátképző anyag
TEA-Dodecylbenzenesulfonate Emulgeálószer
TEA-Sulfate Emulzió-stabilizáló
Sodium benzoate
Caffeine Bőrkondícionáló anyag
Calcium Glycerophosphate Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.