Dove Limited Edition Winter Care Krémtusfürdő 09/2017 - 04/2021

Sodium Lauroyl Glycinate Felületaktív anyag
Sodium Lauroyl Isethionate Felületaktív anyag
  • Benzaldehyde

• Mandulaillat cseresznyés jellegekkel. Ez az összetevő megtalálható a keserű mandulákban.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Ethyl Vanillin

• Édes és krémes vaníliaillat enyhén fűszeres jelleggel.

• Gamma-Nonalactone

• Krémes és ínycsiklandó kókuszillat.

• Gamma-Octalactone

• Kókuszos illat tejes jelleggel. Ez az összetevő megtalálható az őszibarackban és a sárgabarackban.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Linalyl Acetate

• Enyhe levendulaillat bergamott- és petitgrainjellegekkel. Ez az összetevő megtalálható különféle természetes olajokban, például a rózsafa és a hôfa olajában.

• Octahydrocoumarin

• Egy édes, szalmaszerű illat vanília- és mandulavonásokkal. A tonkabab, a trópusi tonkafa magja illatának előállításához használható, mely hasonló a frissen vágott széna illatához.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Friss, zamatos, édes narancsillat, amely friss illatot kelt.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Gyümölcsös, virágos rózsaillat, melyet édes mézes jegyek emelnek ki még jobban. Ez az összetevő olyan virágos illatokban is megtalálható, mint a rózsa és a kamilla. Különféle gyümölcsös harmóniákhoz használható, hogy zamatossá tegye azok textúráját.

Helianthus Annuus Seed Oil Bőrkondícionáló anyag
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Bőrkondícionáló anyag
DMDM Hydantoin Tartósítószer
Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag
Stearic Acid Emulgeálószer
Palmitic Acid Emulgeálószer
Sodium Isethionate Felületaktív anyag
BHT Antioxidáns
Segít gátolni a termékben az oxigén hatására végbemenő reakciókat, amelyek a termék megromlását okozhatják.
Citric acid pH-szabályozó anyag
Sodium benzoate Tartósítószer
Tetrasodium EDTA Kelátképző anyag
Butylene Glycol Oldószer
Benzyl Salicylate Illatanyag
Geraniol Illatanyag
Iodopropynyl Butylcarbamate Tartósítószer
Zinc Oxide Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Propylene glycol Oldószer
Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract Bőrkondícionáló anyag