Dove Invisible Care Floral Touch Izzadásgátló 01/2018 - 08/2021

Cyclopentasiloxane Oldószer
PPG-14 Butyl Ether Bőrkondícionáló anyag
Aluminum Chlorohydrate Izzadásgátló hatóanyag
Csökkenti az izzadás mértékét.
  • 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Friss, sugárzó, pikáns illat. A narancshéjat az édes narancs (citrus sinensis L.) terméséből vonják ki.

• Hexyl Acetate

• Zamatos és nagyon texturált körtejegy. Ez az összetevő számos gyümölcsben megtalálható, például az almában, a körtében és a szilvában.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Isopropyl Myristate

• Könnyű, olajos illata van. Segít más összetevők feloldásában.

• Jasmopyrane

• Virágos, jázminos, teás jegy. A virágos-jázminos karakter fokozásához használják az illatkészítményekben.

• Pentaerythrityl Tetra-Di-T-butyl Hydroxyhydrocinnamate

• Egy szagtalan összetevő, melyet annak megakadályozására használnak, hogy az illatkészítmény-összetevők reakcióba lépjenek az oxigénnel, ami miatt a termék megromolhat.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Gyümölcsös, virágos rózsaillat, melyet édes mézes jegyek emelnek ki még jobban. Ez az összetevő olyan virágos illatokban is megtalálható, mint a rózsa és a kamilla. Különféle gyümölcsös harmóniákhoz használható, hogy zamatossá tegye azok textúráját.

• Terpineol

• Tiszta tűlevelűillat, leheletnyi virágossággal. Ez az összetevő megtalálható fenyőben, a levendulában és a borókában.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémes, fehér virágos illat fehér csokoládés jeggyel.

• Tetrahydrolinalool

• Fűszernövényes, levendulás jegy, citrusos-virágos karakterrel. Olyan összetevőből nyerik ki, amely leginkább az illóolajokban fordul elő, például a rózsa, a menta, a tangerin és a levendula illóolajában.

Disteardimonium Hectorite Viszkozitás-szabályozó anyag
Octyldodecanol Bőrkondícionáló anyag
BHT Antioxidáns
Helianthus Annuus Seed Oil Bőrkondícionáló anyag
Propylene Carbonate Viszkozitás-szabályozó anyag
Dimethiconol Bőrkondícionáló anyag
Benzyl Benzoate Illatanyag
Citronellol Illatanyag
Tocopheryl Acetate Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Geraniol Illatanyag