Dove Hydrating Care Krémtusfürdő

Parfum
Sodium Benzoate
Carbomer Szerkezetalkotó anyag
Formát és alakot ad a terméknek.
Sodium Hydroxide pH-szabályozó anyag
PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate Viszkozitás-szabályozó anyag
Stearic Acid Bőrkondícionáló anyag
PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide Viszkozitás-szabályozó anyag
Capryloyl Glycine Bőrkondícionáló anyag
Undecylenoyl Glycine Felületaktív anyag
Palmitic Acid Bőrkondícionáló anyag
Sodium Isethionate Felületaktív anyag
Tetrasodium EDTA Kelátképző anyag
Limonene
Linalool
Caprylic Acid Felületaktív anyag
Geraniol
Capric Acid Felületaktív anyag
Hydroxystearic Acid Bőrkondícionáló anyag
Propylene Glycol Hidrotróp anyag
Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.
Betula Alba Leaf Extract Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder Növényi összetevők
CI 42090