Dove Go Fresh Krémtusfürdő Körte és aloe vera illattal 08/2017 - 11/2020

Sodium Lauroyl Isethionate Felületaktív anyag
Lauric Acid Emulzió-stabilizáló
  • Cis-3-Hexenyl Acetate

• Egy zöld növényes jegy, amelyet friss körtés és epres jellegek emelnek meg. A fejjegye frissebbé teszi a kifinomult virág- és gyümölcsillatjegyeket.

Illat: Zöld

• Cis-3-Hexenyl Salicylate

• Virágos, zöld növényes, és nyersbőrös illat, édes balzsamos árnyalatokkal. Ez az összetevő megtalálható az almában, az őszibarackban és az eperben. Általánosan használják többféle illatkészítményhez is, hogy virágos, napos kisugárzásúvá tegyék őket.

• Ethyl Vanillin

• Édes és krémes vaníliaillat enyhén fűszeres jelleggel.

• Hexyl Acetate

• Zamatos és nagyon texturált körtejegy. Ez az összetevő számos gyümölcsben megtalálható, például az almában, a körtében és a szilvában.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Triethyl Citrate

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

Carbomer Szerkezetalkotó anyag
Formát és alakot ad a terméknek.
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Stearic Acid Emulzió-stabilizáló
Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag
PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate Viszkozitás-szabályozó anyag
DMDM Hydantoin Tartósítószer
PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide Viszkozitás-szabályozó anyag
BHT Antioxidáns
Segít gátolni a termékben az oxigén hatására végbemenő reakciókat, amelyek a termék megromlását okozhatják.
Coco-Glucoside Felületaktív anyag
Sodium Isethionate Felületaktív anyag
Sodium benzoate Tartósítószer
Tetrasodium EDTA Kelátképző anyag
Benzyl Salicylate Illatanyag
Citronellol Illatanyag
Butylene Glycol Oldószer
Iodopropynyl Butylcarbamate Tartósítószer
Zinc Oxide Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Benzoic acid Tartósítószer
Citric acid pH-szabályozó anyag