Dove DermaSpa Goodness3 Testápoló 10/2016 - 09/2021

Hydroxystearic Acid Felületaktív anyag
Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate Viszkozitás-szabályozó anyag
Petrolatum Bőrvédő anyag
Átmenetileg segít védeni a bőrt a kisebb vágások, horzsolások, égési sérülések vagy irritáció ellen.
Cetearyl Alcohol Emulzió-stabilizáló
Dimethicone Crosspolymer Viszkozitásszabályozó adalék
  • 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Citrus Limon Oil

• Friss, citrusos illat. A citromolajat a cédrát (Citrus medical L.) terméséből vonják ki.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Oxacyclohexadec-12-en-2-one, (12E)-

• Elegáns és markáns pézsmás jegy jellegzetes meleg és enyhén fás háttérjeggyel. Ideális tiszta, száraz, fás jegyekkel rendelkező pézsmaösszetételekhez, és átható virágos-gyümölcsös jellegekkel bíró összetételek hátterében.

• Triethyl Citrate

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

Glyceryl Hydroxystearate Emulgeálószer
Caprylyl Glycol Tartósítószer
Stearic Acid Emulgeálószer
Cetearyl Glucoside Emulgeálószer
Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag
CI 77891
Citrus Limon (Lemon) Peel Powder Nedvességfelszívó
Segít felszívni a különböző folyadékokat, például vizet és olajat.
Disodium EDTA Kelátképző anyag
Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Powder Bőrkondícionáló anyag
Hippophae Rhamnoides Oil Bőrkondícionáló anyag
Palmitic Acid Emulgeálószer
Benzyl Salicylate Ízanyag
Javítja a száj- és ajakápoló termékek, például a fogkrém vagy az ajakbalzsam ízét.
Arachidic Acid Felületaktív anyag
Glucose Bőrkondícionáló anyag