Dove DermaSpa Cashmere Comfort Testápoló 08/2016 - 09/2021

Sodium Hydroxypropyl Starch Phosphate Viszkozitás-szabályozó anyag
Isopropyl Myristate Bőrkondícionáló anyag
Petrolatum Bőrvédő anyag
Átmenetileg segít védeni a bőrt a kisebb vágások, horzsolások, égési sérülések vagy irritáció ellen.
Cetearyl Alcohol Emulzió-stabilizáló
  • 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• Oxacyclohexadec-12-en-2-one, (12E)-

• Elegáns és markáns pézsmás jegy jellegzetes meleg és enyhén fás háttérjeggyel. Ideális tiszta, száraz, fás jegyekkel rendelkező pézsmaösszetételekhez, és átható virágos-gyümölcsös jellegekkel bíró összetételek hátterében.

• Sugar Derived Patchouli Replacer

• Ezt az összetevőt cukornádból hozzák létre. A pacsuliolaj fás illatát hozza lére, de kevesebb földes, nyersbőrös és gumis jeggyel

Glyceryl Hydroxystearate Emulgeálószer
Caprylyl Glycol Bőrkondícionáló anyag
Stearic Acid Emulgeálószer
Cetearyl Glucoside Emulgeálószer
Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag
Citrus Limon (Lemon) Peel Powder Nedvességfelszívó
Segít felszívni a különböző folyadékokat, például vizet és olajat.
Titanium dioxide
Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Powder Bőrkondícionáló anyag