• Mi van a termékeinkben?

Dove Caring bath shea butter with warm vanilla Ápoló habfürdő shea vajjal és finom vanília illattal 10/2016 - 04/2021

• 4-Formyl-2-Methoxyphenyl Isobutyrate

• Vaníliás, krémes, karamellás, csokoládés jegy, amely lágyságot visz a keleti illatkészítményekbe, vagy váratlan kakaós jegyeket az olyan virágillatokba, mint a rózsa.

• Allyl Cyclohexanepropionate

• Az ananász és az alma közötti jegy. Ez egy kulcsösszetevő a gyümölcsös alkotásokban. Javítja az illat textúráját, és fokozza az érett gyümölcsös benyomást.

• Benzaldehyde

• Mandulaillat cseresznyés jellegekkel. Ez az összetevő megtalálható a keserű mandulákban.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Caprylic/Capric Glycerides

• Enyhén vizes illat. A parfümgyártásban ezt az összetevőt általánosan használják más összetevők feloldásához.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Friss, sugárzó, pikáns illat. A narancshéjat az édes narancs (citrus sinensis L.) terméséből vonják ki.

• Decanal

• Édes és viaszos-narancshéjillat. Ez az összetevő megtalálható a narancs-, a citronella, a neroli és a korianderolajban. Jellemző módon narancsos és általános citrusos készítményekben használják ízek és parfümök előállításakor.

• Dimethyl Heptenal

• Zöld sárgadinnyés jegy árnyalatnyi friss, tengerszerű jegyekkel.

• Dimethylcyclohexylethoxy Isobutylpropanoate

• Egy gyümölcsös, körtés, pézsmamályvás, pézsmás jegy. Az egyetlen pézsmás fejjegy, amelyet számos illatkészítmény-típusban használnak.

• Ethyl Hexanoate

• Édes-légies ananászillat, banános-epres árnyalatokkal. Ez az összetevő számos gyümölcsben megtalálható.

• Ethyl Isobutyrate

• Gyümölcsös, édes illat almás jelleggel. Ez az összetevő számos gyümölcsben megtalálható, például az almában és a sárgabarackban, és hozzájárul azok édes, zamatos illatához. Az illatkészítményekben ugyanez a hatása.

• Gamma-Decalactone

• Édes és tejes őszibarackillat. Ez az összetevő megtalálható az őszibarackban, a sárgabarackban, piros gyümölcsökben és egzotikus gyümölcsökben. Számos virágos és gyümölcsös készítményben használt.

• Guaiac wood oil

• Fás, fűszeres, púderes illat. Ezt az olajat a guajakfa (Bulnesia sarmienti) lepárlásából kapják meg.

• Hydroxycitronellol

• Rózsás és gyöngyvirágos illat. Ez az összetevő megtalálható a szőlőben.

• Isopropylphenylbutanal

• Egy friss tengeri jegy. A reggeli harmattól nedves gyöngyvirág friss, vizes jegyét biztosítja.

• Prenyl Acetate

• Gyümölcsös, zöld növényes-körtés jegyek valamennyi virágos vonással. Élénkítő fejjegy, amely frissességet ad a gyümölcsös és levendulás illatkompozíciókhoz.

• Styrax Benzoin Gum

• Édes, tejes vaníliaillat. Ez az összetevő megtalálható a Styrax tonkinensis fában.

Acrylates Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag
Sodium benzoate
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Citric acid
Isopropyl Palmitate Bőrkondícionáló anyag