Dove Caring bath fine silk Ápoló habfürdő

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• 2-T-Butylcyclohexyloxybutanol

• Lágy és ábrás, fás jegy, édes és természetes gazdagsággal.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Gamma-Undecalactone

• Tejes és édes őszibarackillat. Ez az összetevő megtalálható az almában, a málnában, az őszibarackban és a sárgabarackban.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púderes és virágos ibolyaillat nősziromjegyekkel. Számos illatkészítménynek ad ibolyás-púderes hatást.

• Methyl Phenylbutanol

• Egy virágos, rózsás, rózsafás illatjegy. Olyan virágos jegyek előállításához használják, mint az orgona és a gyöngyvirág.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• Terpineol

• Tiszta tűlevelűillat, leheletnyi virágossággal. Ez az összetevő megtalálható fenyőben, a levendulában és a borókában.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémes, fehér virágos illat fehér csokoládés jeggyel.

• p-Menthan-7-ol

• Friss, tiszta és krémes virágillat, amely a magnóliára és a gyöngyvirágra emlékeztet.

Acrylates Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag
Sodium benzoate Tartósítószer
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Citric acid pH-szabályozó anyag
Isopropyl Palmitate Bőrkondícionáló anyag