• Mi van a termékeinkben?

Dove Caring bath almond cream with hibiscus Ápoló habfürdő mandula krémmel és hibiszkusszal

• Alcohol

• Egy légies illat. Segít más összetevők feloldásában.

• Benzaldehyde

• Mandulaillat cseresznyés jellegekkel. Ez az összetevő megtalálható a keserű mandulákban.

• Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Ethyl Vanillin

• Édes és krémes vaníliaillat enyhén fűszeres jelleggel.

• Gamma-Nonalactone

• Krémes és ínycsiklandó kókuszillat.

• Gamma-Octalactone

• Kókuszos illat tejes jelleggel. Ez az összetevő megtalálható az őszibarackban és a sárgabarackban.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Octahydrocoumarin

• Egy édes, szalmaszerű illat vanília- és mandulavonásokkal. A tonkabab, a trópusi tonkafa magja illatának előállításához használható, mely hasonló a frissen vágott széna illatához.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Friss, zamatos, édes narancsillat, amely friss illatot kelt.

• Oxacyclohexadec-12-en-2-one, (12E)-

• Elegáns és markáns pézsmás jegy jellegzetes meleg és enyhén fás háttérjeggyel. Ideális tiszta, száraz, fás jegyekkel rendelkező pézsmaösszetételekhez, és átható virágos-gyümölcsös jellegekkel bíró összetételek hátterében.

• Phenoxyethyl Isobutyrate

• Gyümölcsös, virágos rózsaillat, melyet édes mézes jegyek emelnek ki még jobban. Ez az összetevő olyan virágos illatokban is megtalálható, mint a rózsa és a kamilla. Különféle gyümölcsös harmóniákhoz használható, hogy zamatossá tegye azok textúráját.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémes, fehér virágos illat fehér csokoládés jeggyel.

• Triethyl Citrate

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

Acrylates Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag
Sodium benzoate
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Citric acid pH-szabályozó anyag
Isopropyl Palmitate Bőrkondícionáló anyag
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Bőrkondícionáló anyag
Geraniol Illatanyag
Benzyl Salicylate Illatanyag
Sodium Lauryl Sulfate Felületaktív anyag
Glucose Bőrkondícionáló anyag
Hibiscus Sabdariffa Flower Extract Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
CI 19140 Színezőanyag
Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract Növényi összetevők