Dove Care & Protect Hidratáló kézkrém

Caprylyl Glycol Tartósítószer
Lauryl Glucoside Felületaktív anyag
Benzethonium Chloride Antimikrobiális hatóanyag
Segít csökkenteni a baktériumok mennyiségét a felületen vagy a test(részek)en.
Citric Acid pH-szabályozó anyag
Citronellol Illatanyag
Pentasodium Pentetate Kelátképző anyag
Cocos Nucifera Oil Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
Helianthus Annuus Seed Oil Növényi összetevők
Tocopheryl Acetate Antioxidáns