Baby Dove Rich Moisture Testápoló 09/2018 - 07/2021

Petrolatum Bőrvédő anyag
Átmenetileg segít védeni a bőrt a kisebb vágások, horzsolások, égési sérülések vagy irritáció ellen.
Stearic Acid Emulgeálószer
Glycol Stearate Emulzió-stabilizáló
Dimethicone Bőrkondícionáló anyag
Isopropyl Isostearate Kötőanyag
Segíti, hogy anyagok egymáshoz kötődjenek vagy összetapadjanak.
Triethanolamine pH-szabályozó anyag
Tapioca starch Bőrkondícionáló anyag
Glyceryl stearate Emulzió-stabilizáló
Caprylyl Glycol Bőrkondícionáló anyag
Cetearyl Alcohol Emulzió-stabilizáló
  • Camphor

• Jellegzetesen kámforos jegy. Ez az összetevő megtalálható a fahéjfában.

• Eucalyptol

• Eukaliptuszillat kámforos és mentás hűsítő vonással. Ez az összetevő megtalálható a kámforban, a babérban, a babérlevélben, a teafában, az édes bazsalikomban, a rozmaringban, a zsályában és más aromás növényekben.

Magnesium Aluminum Silicate Viszkozitás-szabályozó anyag
Carbomer Viszkozitás-szabályozó anyag