Baby Dove Rich Moisture Popsikrém 09/2019 - 03/2021

Paraffinum Liquidum Bőrkondícionáló anyag
Zinc Oxide Bőrvédő anyag
Átmenetileg segít védeni a bőrt a kisebb vágások, horzsolások, égési sérülések vagy irritáció ellen.
Sorbitan Sesquioleate Emulgeálószer
Petrolatum Bőrvédő anyag
Dimethicone Bőrkondícionáló anyag
Dicocoyl Pentaerythrityl Distearyl Citrate Bőrkondícionáló anyag
Cera Alba Emulzió-stabilizáló
Zinc Sulfate Stabilizáló anyag
Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.
Aluminum Stearates Viszkozitásszabályozó adalék
Hydrogenated Castor Oil Viszkozitásszabályozó adalék