Coccolino Intense Fuchsia Passion illatgyöngyök mosáshoz

PEG-180 Kötőanyag
Segíti, hogy anyagok egymáshoz kötődjenek vagy összetapadjanak.
Tapioca starch Viszkozitás-szabályozó anyag
  • 2,3-Dihydro-1,1-Dimethyl-1H-Indene-Ar-Propanal

• A gyöngyvirágillathoz adódó metsző, friss illatjegy. Ez az egyik összetevő, melyet a gyöngyvirág illatának előállításához használnak.

• 2,4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde

• Őrölt leveles illat. Az ebből az összetevőből származó zöld növényes karakter jó hatást kelt a citrusos, rusztikus, virágos készítményekben.

• 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• 3-Hexenol

• Friss, zöld növényes, vágott füves illat. Ez az összetevő különféle növényekben is megtalálható, például a mezei mentában (mentha arvensis). Nélkülözhetetlen összetevő mindenféle gyümölcsös és virágos illatkészítményben az egyedi zöld növényes és füves jellemzői miatt.

• 4-Methyl-3-Decen-5-Ol

• Erős zöld növényes, virágos karakter, friss és gyümölcsös ibolyaleveles vonásokkal.

• Allyl Heptanoate

• Egy gyümölcsös jegy, amely az ananászra hasonlít, banánra emlékeztető árnyalatokkal. Nagyon jól használható olyan illatkészítményekben, amelyek egzotikus gyümölcsös karaktereket tartalmaznak.

• Aqua

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

• Benzeneacetonitrile, A-Butylidene-, (Z)

• Virágos jegy, fűszernövényes és enyhén zöld növényes karakterrel, balzsamos illatalappal, amely a csokoládé barna illatára emlékeztet.

• Cyclamen Aldehyde

• Virágos, zöld növényes jegy, amely a ciklámenre és a gyöngyvirágra emlékeztet. A virágszirmok frissességét adja a ciklámen-, a lonc- és a gyöngyvirág-illatanyagokhoz.

• Diethyl 1,4-Cyclohexane Dicarboxylate

• Hosszan tartó gyümölcsös, bogyós jegy. Gyakran használják a gyümölcsös, citrusos és fűszernövényes jegyek fokozásához.

• Ethyl Hydroxypyrone

• Égetett karamellás jegy, forró tejes illattal és epres jelleggel.

• Ethyl Methylphenylglycidate

• Édes, gyümölcsös, eperszerű, virágos-mézes háttérjegyekkel. Azontúl, hogy eperösszetételekben használják, ez a termék számos virágos készítményben használható, például a jázminban és a rózsában. Különösen jól keveredik a fás jegyekkel és az aldehidekkel.

• Ethyl Salicylate

• Virágos, gyümölcsös jegy enyhén savas, fermentált árnyalattal. Többnyire tubarózsa típusú jegyek előállításához használják.

• Ethyl Vanillin

• Édes és krémes vaníliaillat enyhén fűszeres jelleggel.

• Eucalyptol

• Eukaliptuszillat kámforos és mentás hűsítő vonással. Ez az összetevő megtalálható a kámforban, a babérban, a babérlevélben, a teafában, az édes bazsalikomban, a rozmaringban, a zsályában és más aromás növényekben.

• Gamma-Decalactone

• Édes és tejes őszibarackillat. Ez az összetevő megtalálható az őszibarackban, a sárgabarackban, piros gyümölcsökben és egzotikus gyümölcsökben. Számos virágos és gyümölcsös készítményben használt.

• Gamma-Nonalactone

• Krémes és ínycsiklandó kókuszillat.

• Heliotropine

• Lágy, ánizsos, púderes illat. Ez az összetevő megtalálható a tahiti vaníliában, az akácban és a szasszafrászban. Széles körben alkalmazzák a parfümgyártás során a púderes harmóniákban, valamint az olyan virágos illatokban, mint a szegfű, a mimóza és az orgona.

• Hexyl Acetate

• Zamatos és nagyon texturált körtejegy. Ez az összetevő számos gyümölcsben megtalálható, például az almában, a körtében és a szilvában.

• Imidazolidinone

• Maltol

• Édes, ragacsos, karamellás jegy egy kis epres jelleggel. Ez az összetevő megtalálható a piros gyümölcsökben, például a málnában és az eperben. Általánosan használják arra, hogy egy illatot édesebbé tegyenek vele.

• Methyl Anthranylate

• Egy fehér virágos illat, a tubarózsa-, a narancsvirág- és a jázminillat keverékével. Más illatkészítmény-anyagokkal hozható reakcióba, hogy együttesen olyan különböző jegyeket hozzanak létre, amelyekből sokat felhasználnak a parfümgyártásban.

• Methyl Benzodioxepinone

• Vizes, tengeri, óceáni levegő illatjegye. Különböző virágos jegyekkel ötvözve a virágboltok vizes hatását nyújtja. A tengeri permet érzetét is erősíteni tudja az illatkészítményekben.

• Methyl Cinnamate

• Egy fő összetevő a fahéjkéregolaj létrehozásához az illatkészítményekben. Ez az összetevő számos növényben megtalálható, például az eperben és a szecsuáni borsban.

• Methylbenzyl Acetate

• Zöld növényes jegy élénk rebarbarás jelleggel. Ez az összetevő megtalálható az gardéniában.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• Pinus Palustris Oil

• Egy fás, fenyős illat. Ez az összetevő egy olyan illóolaj, amelyet különféle fenyőfajok tűleveleinek, ágainak és rügyeinek gőzlepárlásával nyernek ki.

• Polyoxymethylene Melamine

• Polyquaternium-7

• Rasberry Ketone

• Édes és púderes málnaillat. Ez az összetevő megtalálható néhány olyan piros gyümölcsben, mint az eper, a málna, a tőzegáfonya és a kaliforniai szedermálna. Általánosan használják a piros gyümölcsös jegyek kiemelésére.

• Trimethylcyclopentenyl Dimethylisopentenol

• Gazdag és átható szantálfajegy.

Polyquaternium-7 Filmbevonat-képző anyag
Alkalmazása segít a sima, egyenletes lefedettség elérésében.
Polyoxymethylene Melamine
Benzyl Benzoate Illatanyag