Coccolino Intense Fresh Sky szuperkoncentrált öblítő

Ditallowoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Öblítőszer
Segít puhítani és kellemes tapintásúvá tenni a textíliákat.
Isopropyl Alcohol Oldószer
DMDM Hydantoin Tartósítószer
Potassium Sorbate Tartósítószer
Caprylic/Capric Glycerides Bőrkondícionáló anyag
Calcium Chloride Duzzasztó anyag
Hígító. A pontosabb adagolás érdekében hígítja a szilárd vagy folyékony halmazállapotú anyagokat.
Geraniol Illatanyag
Alpha-Isomethyl Ionone Illatanyag
Methoxypolyoxymethylene Melamine Filmbevonat-képző anyag
Alkalmazása segít a sima, egyenletes lefedettség elérésében.
Eugenol Illatanyag
Citronellol Illatanyag
Imidazolidinone
MDM Hydantoin Tartósítószer
Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag
Dimethicone Habzásgátló összetevő
Megakadályozza a túlzott hab- és buborékképződést a termék használata során.
DM Hydantoin Tartósítószer
Etidronic Acid Kelátképző anyag
Acetic Acid
Ammonium Sulfate Viszkozitás-szabályozó anyag
Cellulose Gum Emulzió-stabilizáló
Glyceryl Stearate Emulzió-stabilizáló
Polysorbate 60 Emulgeálószer
Silica Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.

Coccolino

brandProfile.socialChannels