Coccolino Care Sensitive mosógél

Sodium Dodecylbenzenesulfonate Felületaktív anyag
Laureth-7 Felületaktív anyag
Aziridine homopolymer ethoxylated Ülepedésgátló összetevő
Segít megakadályozni, hogy a szennyeződés annak eltávolítása után a mosóvízből visszakerüljön a megtisztított felületre.
TEA-Dodecylbenzenesulfonate Felületaktív anyag
TEA-Hydrogenated Cocoate Felületaktív anyag
Propylene Glycol Hidrotróp anyag
Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.
Sodium Chloride Viszkozitás-szabályozó anyag
Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Kelátképző anyag
Triethanolamine Oldószer
1,4-Benzenedicarboxylic acid, 1,4-dimethyl ester, polymer:1, Ülepedésgátló összetevő
Acrylates Copolymer Viszkozitás-szabályozó anyag
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Sodium Sulfate Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
DASC-4 Optikai fényesítő
Fényesebbé teszi a felületet, ahol a terméket használják.
Methylisothiazolinone Tartósítószer
Sodium Lauryl Sulfate Felületaktív anyag
Octylisothiazolinone Tartósítószer
Dimethicone Habzásgátló összetevő
Megakadályozza a túlzott hab- és buborékképződést a termék használata során.
Cellulose Gum Emulzió-stabilizáló
Hydrogenated Vegetable Glyceride Emulgeálószer
Magnesium Chloride Stabilizáló anyag
Segít fenntartani a termék összetételének, megjelenésének és textúrájának stabilitását.
Magnesium Nitrate Stabilizáló anyag
Steareth-20 Emulgeálószer