Coccolino Care Sensitive 3in1 mosókapszula

MEA-Dodecylbenzenesulfonate Felületaktív anyag
Glycerin Viszkozitás-szabályozó anyag
Propylene Glycol Hidrotróp anyag
Elősegíti a tisztító anyagok egyenletes eloszlását a terméken belül.
Aziridine homopolymer ethoxylated Ülepedésgátló összetevő
Segít megakadályozni, hogy a szennyeződés annak eltávolítása után a mosóvízből visszakerüljön a megtisztított felületre.
  • 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• A-Terpinyl Acetate

• Citrusos illat levendulajeggyel. Ez az összetevő számos illóolajban megtalálható, többek között a fenyőolajban és a kardamomolajban.

• Amyl Salicylate

• Egy virágos illat, zöld növényes és balzsamos vonásokkal. Ez az összetevő megtalálható a szőlőben és a teában.

• Benzyl Acetone

• Friss virágos, zöld növényes, jázminos illat, amely számos különböző illatkészítmény-típusnak ad friss, virágos hatást.

• Decanal

• Édes és viaszos-narancshéjillat. Ez az összetevő megtalálható a narancs-, a citronella, a neroli és a korianderolajban. Jellemző módon narancsos és általános citrusos készítményekben használják ízek és parfümök előállításakor.

• Dimethylcyclohexylethoxy Isobutylpropanoate

• Egy gyümölcsös, körtés, pézsmamályvás, pézsmás jegy. Az egyetlen pézsmás fejjegy, amelyet számos illatkészítmény-típusban használnak.

• Ethyl Phenethyl Acetal

• Jácintos, orgonás, rózsás jegy, amely friss leveles érzetet ad a lila virágos illatkészítményeknek.

• Ethyl Trimethylcyyclopentene Butenol

• Élénk szantálfaillat, rózsás jelleggel. Főként szantálfás jegyekhez, fás és keleties illatkészítményekhez használják.

• Gamma-Undecalactone

• Tejes és édes őszibarackillat. Ez az összetevő megtalálható az almában, a málnában, az őszibarackban és a sárgabarackban.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Methylbenzyl Acetate

• Zöld növényes jegy élénk rebarbarás jelleggel. Ez az összetevő megtalálható az gardéniában.

• Methylundecanal

• Narancsos, tengert idéző és tűlevelű növényes tónusokat kelt.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• Phenylisohexanol

• Átható rózsás illat enyhén zöld növényes vonással. Többnyire a rózsás harmóniákhoz használják.

• Phenylpropanol

• Édes balzsamos és virágos jácintillat. A gyümölcsös és balzsamos-fahéjjas jellege igazán jól illeszkedik a virágos árnyalatú mézes kompozíciókhoz.

• Tetrahydrolinalool

• Fűszernövényes, levendulás jegy, citrusos-virágos karakterrel. Olyan összetevőből nyerik ki, amely leginkább az illóolajokban fordul elő, például a rózsa, a menta, a tangerin és a levendula illóolajában.

• Trichloromethyl Phenyl Carbinyl Acetate

• Balzsamos és púderes rózsaillat.

• Tricyclodecenyl Propionate

• Zöld növényes, krémes, gyümölcsös körtés és banános illat, amely jól ötvözhető más gyümölcsös elemekkel körtés, jázminos illat vagy valamilyen ánizsos harmónia, például bazsalikom megalkotásához.

Illat: Zöld

Polypropylene Terephthalate/Polyoxyethylene terephthalate Szuszpenzióképző anyag
Segít a szilárd részecskéket külön és egyenletesen elosztva tartani a termékben.
Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate Kelátképző anyag
MEA-Sulfate Gyártási melléktermék
A termék előállítása során keletkezett másodlagos komponens/összetevő.
Potassium Sulfite Antioxidáns
Segít gátolni a termékben az oxigén hatására végbemenő reakciókat, amelyek a termék megromlását okozhatják.
Ethanolamine Oldószer
Sodium Chloride Viszkozitás-szabályozó anyag
Styrene/Acrylates Copolymer Opálosító anyag
A terméket opálosabbá vagy gyöngyházfényűvé teszi.
Glycol Oldószer
Disodium Distyrylbiphenyl Disulfonate Optikai fényesítő
Fényesebbé teszi a felületet, ahol a terméket használják.
Polymeric Blue Colourant Színezőanyag
Polymeric Pink Colourant Színezőanyag