Baba Sampon Zsíros hajra zöldtea-kivonattal 03/2013 - 04/2021

Sodium benzoate
  • Citrus Limon Oil

• Friss, citrusos illat. A citromolajat a cédrát (Citrus medical L.) terméséből vonják ki.

• Hexyl Salicylate

• Virágos karakter, lágy, édes, fűszernövényes jelleggel, és egy leheletnyi körtével.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Friss, zamatos, édes narancsillat, amely friss illatot kelt.

Citric acid pH-szabályozó anyag
Disodium EDTA Kelátképző anyag
Geraniol Illatanyag
Maltodextrin Adalékanyag
Hozzáadásával javítható a termék egy vagy több fontos tulajdonsága.
Camellia Sinensis Leaf Extract Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
PPG-12 Viszkozitás-szabályozó anyag

Baba