Baba Gyermeksampon Könnymentes

Laureth-7 Felületaktív anyag
Dimethiconol Hajkondícionáló hatóanyag
  • Benzyl Acetate

• Gyümölcsös-banános illat, amely a jázminra emlékeztet. Ez az összetevő számos virágban, többek között a jázminban és a nárciszban is megtalálható.

• Benzyl Butyrate

• Gyümölcsös, almás-ananászos illat. Gyümölcsös jelleget ad az olyan virágos jegyekhez, mint a jázmin.

• Ethyl Hexanoate

• Édes-légies ananászillat, banános-epres árnyalatokkal. Ez az összetevő számos gyümölcsben megtalálható.

• Verdyl Acetate

• Egy virágos, zöld növényes, gyümölcsös jegy, amelyet általánosan hasznának a virágos és fűszernövényes illatkészítményekben a sugárzó frissessége miatt.

TEA-Dodecylbenzenesulfonate Felületaktív anyag
DMDM Hydantoin Tartósítószer
Dimethiconol/Silsesquioxane Copolymer Hajkondícionáló hatóanyag
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
Disodium EDTA Kelátképző anyag
Laureth-23 Felületaktív anyag
Sodium benzoate Tartósítószer
Caprylyl Glycol Tartósítószer
Iodopropynyl Butylcarbamate Tartósítószer
Fragaria Vesca Fruit Extract Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
Sucrose Kötőanyag
Segíti, hogy anyagok egymáshoz kötődjenek vagy összetapadjanak.
Citric acid pH-szabályozó anyag
PPG-12 Viszkozitás-szabályozó anyag