Baba Férfi sampon Ginzenggel és tengeri ásványokkal 12/2016 - 03/2021

Sodium benzoate
  • Cedrol Methyl Ether

• Száraz, fás illat a puha fa és az ábra egyedi ötvözetével. A fás illatkészítmények általános összetevője.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Friss, sugárzó, pikáns illat. A narancshéjat az édes narancs (citrus sinensis L.) terméséből vonják ki.

• Phenethyl Alcohol

• Virágos, rózsás jegy, egy leheletnyi mézzel. Ez az összetevő számos virágban megtalálható, például a rózsában, a jácintban, a szegfűben, a narancsvirágban és a gerániumban.

• Triethyl Citrate

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

Citric acid pH-szabályozó anyag
Dimethiconol Hajkondícionáló hatóanyag
TEA-Dodecylbenzenesulfonate Emulgeálószer
Disodium EDTA Kelátképző anyag
Menthol Hűsítő összetevő
Hűvös, friss érzetet biztosít.
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
Dimethiconol/Silsesquioxane Copolymer Hajkondícionáló hatóanyag
Laureth-23 Felületaktív anyag
Maris Sal Bőrkondícionáló anyag
Maltodextrin Emulzió-stabilizáló
Caprylyl Glycol Tartósítószer
CI 42051 Színezőanyag
Panax Ginseng Root Extract Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
PPG-9 Viszkozitás-szabályozó anyag

Baba