Baba 2in1 Sampon és balzsam Minden hajtípusra mandulaolajjal 03/2013 - 04/2021

Dimethiconol Hajkondícionáló hatóanyag
Segít fényessé, csillogóvá tenni a hajat, javítja a textúráját.

• Ethyl Vanillin

• Édes és krémes vaníliaillat enyhén fűszeres jelleggel.

• Triethyl Citrate

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

Carbomer Viszkozitás-szabályozó anyag
Sodium hydroxide pH-szabályozó anyag
DMDM Hydantoin Tartósítószer
Citric acid pH-szabályozó anyag
TEA-Dodecylbenzenesulfonate Emulgeálószer
Disodium EDTA Kelátképző anyag
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Hajkondícionáló hatóanyag
Segít fényessé, csillogóvá tenni a hajat, javítja a textúráját.
TEA-Sulfate Felületaktív anyag
Mica Színezőanyag
Triethanolamine pH-szabályozó anyag
CI 77891
Sodium benzoate
Prunus Amygdalus Dulcis Oil Növényi összetevők
Gyógynövényekből, gyökerekből, virágokból, levelekből vagy magokból származó összetevők.
Sodium sulfate Duzzasztó anyag
Hígító. A pontosabb adagolás érdekében hígítja a szilárd vagy folyékony halmazállapotú anyagokat.
Methylchloroisothiazolinone Tartósítószer
Methylisothiazolinone Tartósítószer