Axe Excite tusfürdő 01/2018 - 03/2021

Cocamide MEA Felületaktív anyag
  • 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• 2-T-Butylcyclohexyl Acetate

• Almás, fűszernövényes illat. Gyümölcsös és citrusos illatkészítményben használják az enyhe almás, körtés aromája miatt.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Friss, sugárzó, pikáns illat. A narancshéjat az édes narancs (citrus sinensis L.) terméséből vonják ki.

• Ethyl Vanillin

• Édes és krémes vaníliaillat enyhén fűszeres jelleggel.

• Gamma-Decalactone

• Édes és tejes őszibarackillat. Ez az összetevő megtalálható az őszibarackban, a sárgabarackban, piros gyümölcsökben és egzotikus gyümölcsökben. Számos virágos és gyümölcsös készítményben használt.

• Gamma-Nonalactone

• Krémes és ínycsiklandó kókuszillat.

• Hexahydro-Tetramethyl-Methanonaphthalene

• Fás és ámbrás, tömjénes illat. Általánosan használt egy ámbrás, fás jegy előállításához.

• Juniperus Virginiana Oil

• Lágy, krémes, fás illat. Ezt az összetevőt a Juniperus virginiana cédrusfa (más néven virginiai boróka, atlaszcédrus, libanoni cédrus) fájának gőzzel történő lepárlásával kapják meg.

• Lecithin

• Illat:

• Linalyl Acetate

• Enyhe levendulaillat bergamott- és petitgrainjellegekkel. Ez az összetevő megtalálható különféle természetes olajokban, például a rózsafa és a hôfa olajában.

• Methyl Alpha-Ionone Isomers

• Púderes és virágos ibolyaillat nősziromjegyekkel. Számos illatkészítménynek ad ibolyás-púderes hatást.

• Methyl Hydrogenated Rosinate

• Enyhe cédrusfás és balzsamos jegy.

• Orange oil, sweet, terpenes

• Friss, zamatos, édes narancsillat, amely friss illatot kelt.

• Tetrahydro-Methyl-Methylpropyl)-Pyran-4-Ol

• Krémes, fehér virágos illat fehér csokoládés jeggyel.

• Triethyl Citrate

• Egy összetevő, amely segíti a szilárd illatösszetevők feloldását, hogy könnyeben lehessen őket illatkészítményekhez keverni.

Sodium benzoate Tartósítószer
Citric acid pH-szabályozó anyag