Axe Dark Temptation izzadásgátló 01/2018 - 03/2021

Propane Hajtógáz
Cyclopentasiloxane Oldószer
Aluminum Chlorohydrate Izzadásgátló hatóanyag
Csökkenti az izzadás mértékét.
  • 2,6-Dimethyl-7-Octen-2-Ol

• Friss és tiszta citrusos illat. Ez az összetevő a citrusolajok alternatíváját jelenti.

• Amyl Salicylate

• Egy virágos illat, zöld növényes és balzsamos vonásokkal. Ez az összetevő megtalálható a szőlőben és a teában.

• Cedrol Methyl Ether

• Száraz, fás illat a puha fa és az ábra egyedi ötvözetével. A fás illatkészítmények általános összetevője.

• Citrus Aurantifolia Oil

• Ez egy lime-olaj, szikrázó és pezsgő citrusos, „kólás” illattal, melyet zamatos és citromos jegyek emelnek meg.

• Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil

• Friss, sugárzó, pikáns illat. A narancshéjat az édes narancs (citrus sinensis L.) terméséből vonják ki.

• Citrus Nobilis Peel Oil

• Mandarinolajként is ismert. Ez egy virágos jeggyel kiemelt friss, citrusos illat.

• Ethyl Linalool

• Friss virágos és korianderes jegy, citrusos jelleggel. Általánosan használt citrusos kompozíciókban vagy olyan virágillatok létrehozásához, mint a gyöngyvirág, a levendula és a narancsvirág.

• Ethylene Dodecanedioate

• Lágy és kifinomult pézsma piros gyümölcsös jellegekkel, mellyel tiszta és lágy illat adható az illatkészítményeknek.

• Isoamyl Allylglycolate

• Ananászillat, amely szikrázó fejjegyet ad bármilyen illatkészítményhez.

• Isopropyl Myristate

• Könnyű, olajos illata van. Segít más összetevők feloldásában.

• Lavandula Angustifolia Oil

• Aromás, virágos illat. A levendulaolajat a közönséges levendula (Officinalis chaix) lepárlásával kapják meg.

• Lavandula Hybrida Oil

• Fűszernövényes, levendulás illat.

• Linalyl Acetate

• Enyhe levendulaillat bergamott- és petitgrainjellegekkel. Ez az összetevő megtalálható különféle természetes olajokban, például a rózsafa és a hôfa olajában.

• Oxacyclohexadec-12-en-2-one, (12E)-

• Elegáns és markáns pézsmás jegy jellegzetes meleg és enyhén fás háttérjeggyel. Ideális tiszta, száraz, fás jegyekkel rendelkező pézsmaösszetételekhez, és átható virágos-gyümölcsös jellegekkel bíró összetételek hátterében.

• Pentaerythrityl Tetra-Di-T-butyl Hydroxyhydrocinnamate

• Egy szagtalan összetevő, melyet annak megakadályozására használnak, hogy az illatkészítmény-összetevők reakcióba lépjenek az oxigénnel, ami miatt a termék megromolhat.

• Pogostemon Cablin Leaf Extract

• Intenzív, hosszan tartó fás jegy, leheletnyi enyhe és átható jelleggel. A szaglási profilja a pacsulira emlékeztető. Cukornádból hozzák létre.

• Vanillin

• Púderes és kifinomult vaníliaillat.

Disteardimonium Hectorite Viszkozitás-szabályozó anyag
Propylene Carbonate Viszkozitás-szabályozó anyag